aktualności o firmie referencje certyfikaty kontakt praca

Budownictwo

Przedmiot działania; budownictwo


     Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Spółka z o.o. w Nowym Tomyślu rozpoczęło działalność 1 stycznia 1994 roku po przekształceniu w spółkę Zakładu Budowlano-Remontowego Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu, który działał w strukturze spółdzielni 15 lat. Doświadczenie w budownictwie ponad 45. letnie owocuje wysoką jakością i profesjonalnością realizowanych robót. Budujemy dla Was już 45 lat.  
     Przedsiębiorstwo zatrudnia około stu pracowników o różnych specjalnościach, posiadających doświadczenie i dobre przygotowanie zawodowe do wykonywania robót. W programie produkcyjnym przedsiębiorstwa mieści się wykonawstwo robót budowlano-montażowych, budowa dróg i małej architektury, usługi remontowo-modernizacyjne i transportowo-sprzętowe (w tym usługi w zakresie gospodarki odpadami)  oraz produkcja okien i drzwi z tworzyw sztucznych (PVC).
 
Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w budowie:

 

  • domów mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych z pełną infrastrukturą techniczną,
  • obiektów oświatowych, sportowych oraz usługowych,
  • dróg i chodników z kostki betonowejoraz

  • docieplaniu ścian zewnętrznych budynków w najnowszych technologiach.

    Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Sp. z o.o. posiada zaplecze techniczne z wyposażeniem w środki transportowo-sprzętowe umożliwiające wykonywanie szerokiego zakresu robót budowlanych. Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD” Sp. z o.o. otrzymało rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa na wykonywanie robót budowlano-montażowych. Oferuje wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny, krótkie terminy wykonywania powierzonych robót.

 

Od 05.09.2006 r. przedsiębiorstwo wdrożyło i stosuje system zapewnienia jakości wg norm ISO 9001:2000. Certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000 (od września 2009 r. wg nowej normy ISO 9001:2008) wydała znana i ceniona (szczególnie na rynku budowlanym i motoryzacyjnym) jednostka certyfikująca TÜV Rheinland Group. [szukaj wg ID: 9105038332]  www.tuv.com

     Przedsiębiorstwo prowadzi też hurtownię materiałów budowlanych, której to specjalnością jest sprzedaż kompleksowych systemów ociepleń firmy CAPAROL oraz farb elewacyjnych i wewnętrznych tej firmy, posiada firmowe stanowisko CAPAROL ColorExpress do komputerowego barwienia produktów z komputerowym dozowaniem barwników.

     Jako przedstawiciel producenta i regionalny dystrybutor proponujemy, i polecamy produkty Proma ® [profesjonalne materiały do fasad; w tym farby elewacyjne i tynki mozaikowe].

  

Aktualizacja tekstu, © Andrzej Kurcewicz, styczeń_2017.


 
Nasza oferta
BUDOWNICTWO

Budownictwo mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej, hale sportowe, obiekty przemysłowe i inne obiekty budowlane. Kompleksowe realizacje obiektów. Farby CAPAROL - mieszalnik kolorów. Zobacz naszą ofertę.

... CAPAROL ociepla dom ...

... ocieplenia CAPAROL ...

... inspiracje CAPAROL ...

... ekstremalne fasady ...

Budowaliśmy w 2021 r. dla:

... MPA Development, Opalenica ...


oraz dla:

Spółdzielni Mieszkaniowej

w Nowym Tomyślu ... nadal budujemy ...

... os. Północ 19A, Nowy Tomyśl ...

... os. Centrum 19 ... ZAKOŃCZONA ...

... os. Centrum 17, Opalenica ...


Budujemy nadal dla LINEA Sp. z o.o.

... LINEA FORMA [1] ...

... LINEA FORMA [2] ...

... LINEA PIANO [3] ...


Nasze nowe realizacje:
 

OKNA PVC

Zobacz nową ofertę w zakresie produkcji okien i drzwi z tworzyw sztucznych. Pytaj o © ideal 7000 i ideal 8000. Wykonaliśmy własne badania w ITB na zgodność z normą PN-EN 14351-1 [dotyczy to deklaracji zgodności CE]. Zapraszamy.

... NOWOŚCI w ALUPLAST Polska ...

ZŁOTY MEDAL MTP 2023

https://www.aluplast.com.pl/

[filmy produktowe] 

GOSPODARKA ODPADAMI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą "gospodarki odpadami". Jak masz problem z odpadami - to przyjdź do nas. Odbieramy odpady komunalne, odpady (gruzy) z budów i remontów oraz inne odpady. Wejdź po inne informacje: Akcje, działania ..... oraz Harmonogramy ... [archiwalne też].


... tak pracujemy z XTrack ...

... trzy śmieciarki ...

... trujemy się sami ...

... NIE truj sąsiada ...

... niska emisja; SMOG ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 1 ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 2 ...

... powietrze; Nowy Tomyśl 3 ... 
Sklepy - hurtownia
Zobacz nasze realizacje


aktualności | o firmie | referencje | certyfikaty | kontakt | praca

© 2006-2024 DOMBUD Sp. z o.o.